Οργάνωση εσωτερικής υπηρεσίας

ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΥΠΑΓΟΜΕΝΕΣ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΣΤΟΝ ΔΗΜΑΡΧΟ ΓΕΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
 ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΜΟΥΡΝΟΥ ΑΛΕΞΙΑ
ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΩΤΑΪΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΑΥΤΟΤΕΛΕΣ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ, ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΜΑΜΟΥΔΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΧΟΛΕΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΥΤΟΤΕΛΕΣ ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΙΔΙΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ, ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΩΝ ΣΥΝΕΡΓΑΤΩΝ ΣΟΛΑΚΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΚΟΥΡΟΥΓΊΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΚΩΤΑΪΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΝΟΜΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ
ΑΥΤΟΤΕΛΕΣ ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΑΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΥΤΟΤΕΛΕΣ ΓΡΑΦΕΙΟ ΙΑΤΡΟΥ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΙΚΟΥ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ
ΕΠΙΤΕΛΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΑΥΤΟΤΕΛΕΣ ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ, ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ, ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΣΤΑΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΑΜΟΥΔΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΚΩΤΑΪΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΓΡΑΦΕΙΟ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΟΛΙΚΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΜΕΛΙΤΖΑΝΑΣ ΘΩΜΑΣ
ΜΑΜΟΥΔΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΤΣΙΑΚΥΡΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ
ΤΑΚΗ ΣΕΒΑΣΤΗ
ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΠΕ) ΜΑΜΟΥΔΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΚΩΤΑΪΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΕΛΙΤΖΑΝΑΣ ΘΩΜΑΣ
ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΖΩΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΔΟΜΗΣΗΣ, ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΤΜΗΜΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΞΥΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ
ΤΣΙΑΤΣΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ
ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΔΟΜΗΣΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΜΕΛΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΤΣΙΑΤΣΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ
ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ
ΚΟΥΡΟΥΓΊΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΤΜΗΜΑ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ, ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ ΚΑΙ ΚΙΝΗΣΗΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΟΡΟΥΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΟΥΣΚΕΦΤΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΔΑΡΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΧΟΛΕΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΡΚΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΜΠΕΚΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΙΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΖΗΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΛΟΥΚΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ, ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΑΥΤΟΤΕΛΕΣ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ, ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ ΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΜΠΕΣΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ
ΔΕΒΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΓΡΑΦΕΙΟ ΙΣΟΤΗΤΑΣ ΤΩΝ ΦΥΛΩΝ ΔΕΒΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ ΜΟΣΧΟΤΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩ
ΠΟΡΑΒΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ
ΤΣΙΜΠΛΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΚΟΥΚΟΥΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΓΙΟΒΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΜΙΧΑΔΑΣΗΣ ΒΙΡΓΙΛΙΟΣ
ΦΥΛΑΚΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΜΑΤΣΟΥΚΑ ΟΛΓΑ
ΜΠΑΚΡΑΤΣΑ ΕΥΔΟΞΙΑ
ΜΠΑΝΑΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΜΠΟΜΠΟΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΠΑΡΑΚΑΘΗΜΕΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΠΑΣΧΟΥ ΑΝΝΑ
ΓΕΡΟΝΑΤΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΓΚΕΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ
ΜΟΥΣΚΕΦΤΑΡΑ ΣΟΦΙΑ
ΜΠΟΥΝΤΑΪΤΗ ΧΡΥΣΑΛΙΩ
ΠΛΑΣΤΗΡΑ ΕΛΕΝΗ
ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΜΟΣΧΟΤΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩ
ΚΟΥΚΟΥΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ ΓΡΑΦΕΙΟ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ
ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΟΥΡΝΟΥ ΑΛΕΞΙΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ
ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΝΤΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΤΑΚΗ ΣΕΒΑΣΤΗ
ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΜΕΡΙΜΝΑΣ ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΖΑΡΚΑΔΑ ΟΛΥΜΠΙΑ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΕΥΑ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ
ΚΑΛΙΑΝΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΑΤΡΑΝΙΤΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
 ΓΡΑΦΕΙΟ ΛΗΞΙΑΡΧΕΙΟΥ ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΕΥΑ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ
ΚΑΛΙΑΝΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΜΕΡΙΜΝΑΣ ΚΟΥΡΚΟΥΤΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
ΑΜΠΑΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
ΜΟΥΤΑΦΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΤΟΥΡΛΙΑΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΖΩΪΤΣΟΥΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΒΑΜΒΑΚΑΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΤΜΗΜΑ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΓΡΑΦΕΙΟ ΡΥΘΜΙΣΗΣ ΕΜΠΟΡΙΚΩΝ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΩΝ ΑΝΘΙΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΤΟΥΡΛΙΑΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ ΚΑΙ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΑΝΘΙΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΤΟΥΡΛΙΑΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ  ΤΜΗΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ ΓΙΑΓΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΣΤΙΒΑΚΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
ΚΙΡΤΙΚΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΠΑΝΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑΣ ΠΟΥΛΟΥΤΙΔΟΥ ΝΙΚΗ
ΠΑΝΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΤΣΙΑΜΤΣΙΔΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ
ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΚΑΚΑΓΊΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΥΜΕΛΑ
ΣΟΛΑΚΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΠΟΘΗΚΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΥΛΙΚΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΥΜΕΛΑ
ΧΟΛΕΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΜΗΜΑ ΤΑΜΕΙΟΥ ΚΑΙ ΕΣΟΔΩΝ ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΙΣΠΡΑΞΗΣ ΛΗΞΙΠΡΟΘΕΣΜΩΝ ΟΦΕΙΛΩΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΠΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΜΕΣΣΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΕΛΙΤΖΑΝΑΣ ΘΩΜΑΣ
ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΛΗΡΩΜΩΝ ΛΑΧΑΝΗ ΟΛΓΑ
ΠΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΣΟΔΩΝ ΛΑΧΑΝΗ ΟΛΓΑ
ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΕΣΣΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ, ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΤΜΗΜΑ ΜΕΛΕΤΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΒΛΕΨΗΣ ΕΡΓΩΝ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΑΛΟΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΤΣΙΤΛΑΚΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΒΕΡΓΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΑΚΡΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ
ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΩΤΑΪΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΣΟΛΑΚΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΚΟΥΡΟΥΓΊΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΤΜΗΜΑ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΩΝ, ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΞΟΙΚΟΝΟΜΗΣΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΜΑΚΡΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ
ΒΕΡΓΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΟΥΡΟΥΓΊΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΤΜΗΜΑ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ
ΤΣΙΤΛΑΚΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΚΟΥΤΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΣΙΛΙΠΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΟΓΙΑΝ Ν ΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΔΡΟΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΡΑΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΟΥΛΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΣΟΥΚΡΗΟΓΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΠΟΥΛΟΥΤΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ
ΓΕΩΡΓΊΤΣΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Κ.Ε.Π. ΤΜΗΜΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΠΟΛΙΤΩΝ ΚΕΠ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΡΓΥΡΩ
ΒΛΑΧΟΥ ΒΕΝΕΤΙΑ
ΓΙΑΛΑΜΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΕΠ ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΣΟΦΙΑ
ΚΕΠ ΜΕΛΙΚΗΣ ΖΑΡΚΟΓΊΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΟΥΣΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΚΕΠ ΠΛΑΤΕΟΣ ΜΙΣΙΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΠΑΣΒΑΤΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
ΤΜΗΜΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗΣ ΚΕΠ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΥΜΕΛΑ
ΚΟΥΝΔΟΥΡΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΚΕΠ ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΚΕΠ ΜΕΛΙΚΗΣ ΖΑΡΚΟΓΊΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΟΥΣΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΚΕΠ ΠΛΑΤΕΟΣ ΓΚΟΥΜΑ ΟΥΡΑΝΙΑ
ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΡΓΥΡΩ
ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ ΚΑΛΙΑΝΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΠΛΑΤΕΟΣ ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΕΥΑ
ΚΑΤΡΑΝΙΤΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Μέγεθος γραμματοσειράς